Stok Yapıyor Musunuz

reinefee17

Stok yapmaya fiyatlar artmadan önce başladım şuan bütün markalarda bir artış var kedim yavru yapmış olduğum stok o yetişkin olana kadar bize yeter diye düşünüyorum 37 haftalık ödül babam 28 haftalık yaş mamam 55 Lt kum 10 kg pro plan kitten mamam var gimcat Multivitamin veteriner isteğe bağlı kullanabileceğim söyledi gimcat marka Malt var şuan alabileceğim başka bir ürün var mı Malt almak istiyorum vet plus burada tükenmiş bilgili değilim başka gerekli bir ihtiyacı var mı

22 CEVAP

deniznergis

@patisever .schesir yaş mama 4 kutu 100 tl toplamı 340 gr 4 kutunun toplamı, etin kilosu 90 tl artık kasaptan et alıp haşlayıp vericem ,bundan birkaç yıl önce 90 lira verene nusret show yaparak bonfile dogruyordu bu paralara.

deniznergis

bugün siteye girdim stok yapmaya schesir yaş mama 15 liradan 25 lira olmuş halen başım agrıyor sinirden

Patiseverrr

Gerçekten benim de fiyatına en çok şaşırıp üzüldüğüm schesir oldu. Yaş mama ya yaş nasıl 22₺ olabilir🙄

Aliye87

Bundan birkaç gün önce @lattisinannesii bu başlığa benzer bir adla açılan gayet masum bir başlıkta ve o başlığa gayet masumca yazılan cevaplarda aldıklarını yazanlar, aldıkları şeyleri "göze sokmakla" suçlanmışlardı, saygısızca bir niyet okuyuculuğuyla, sanki insanların kalbini yarıp bakmışçasına... Sanki bozulan ekonomi, bir şeylerinden kısıp, beslediği cana en iyisini sunmaya çalışanların suçuymuş ve bu kimselerin de hiç işi gücü kalmamış, aldıklarını burda göze sokma çabasındalarmış gibi bir suçlama...

Bu tip başlıkların niyet okuyuculuğu yaparak böyle yanlış yorumlanacağı bir platform olmamalıydı burası. Tamamen iyi niyet üzere olması gerekirdi marazlı bir şekilde bakmadan meselelere... Bugünkü ekonomik facianın ssorumluları belliyken, birbiriyle her şartta dayanışması gereken hayvanseverlerin burda böyle konular üzerinden birbirlerine laf sokmaları acıların da acısı...

Ziyagiler

Neyi ne kadar stokladığımızdan ziyade nerede hangi sitelerde hangi ürünlerde indirimler var sürekli olarak bunlar paylaşılırsa bu zor günlerde daha faydalı olur.

edadnmzr

Bütün temel ihtiyaçlarını almışsınız şu anda. Malt burada dün vardı şu an küçük boyu kalmış sanırım. Gimcat de çok iyi marka fiyatı biraz daha fazla vets plusa göre. Ama ben vets plustan çok memnunum gimcate fazla para vermeye gerek yok diye düşünüyorum. Şimdi internete bakacağım vets plus nerelerde var diye link atarım

Lils

Malt olarak vets plus, trixie, biofeline olabilir. Vets plus yoksa diğer ikisine bakın bence.

Warriorsans

Keşke yapsaymışım stok ama şansın hastalıkları da bir türlü geçmiyor ki stoğa para ayırayım :/ sadece uyguna kum bulunca aldım 70 lt kadar kumumuz var. Ödül mamaları yaş mamaları falan hep bitmek üzere tekrar da alamıyorum ishal ve neyin dokunduğunu anlayamıyoruz resmen her şey ishal yapıyor :((

edadnmzr

İnternette *************da falan göstertiyor ama güvenli mi bilemedim. Kediniz yavruymuş zaten şu an kaç aylık? Bence bekleyin burada stoğa girmesini, en azından içiniz rahat olur.

Masalkusu

Stoğa ne zaman girermiş vetsplus malt ve multivitamin maltı belki sorup bilgi alan vardır?

Palyaco

3 paket exclusion iri irk stok yaptım 4 paket kum 4 ay gider

NorthNight

Mama stoğu çok ciddi bi şekilde yapamadım çünkü kısırlaştı maması değişti hassas sindirimli bi kedi yeni mamayı yemezse stok elimde patlardı. 2 kg hassas sindirim 2 kg da kısır mama karışık ilerliyoruz. Ama kum baya aldım. Lindo proline kullanıyorduk evde 10-15 lt varken 40 litrede magicsand aldım indirimde fiyatı baya iyidi. Gim cat malt ve vitamin indirimde 107₺ ye denk getirince aldım. Biraz yaş mama falan. Bu ay da 15-20 paket farklı farklı yaş mama almayı düşünüyorum. Tabi hassas olunca belli bi markayı topluca alma yolum kesiliyor. Yememe ihtimaline karşı bütçemde el verdikçe stokluyorum. Keza tek sorumluluğum kedimiz değil 2,5 yaşında oğlumun masrafı ev ihtiyaçları onları da fazla alıp kenara koymaya çalışınca para suyunu çekiyor🥲

bobby34

sadece kuru mama stokladım o da 4.5 kg yaş mamalar çok pahalanmış gerçi herşeye zam geldi ne yapacağımı şaşırdım yaş mama indirimi olan yerleri söylerseniz çok sevinirm

leolenslimon

Düne kadar hiçbir şey almamıştım. Ama bugün maalesef ki ben de maddi durumum el verdiği ölçüde kedimin en azından yetişkin olana kadar yeteceğini düşündüğüm ihtiyaçlarını aldım. Aldıklarım 5 - 6 ay kadar yeter diye umuyorum çok fazla şey alamadım ne yazık ki zaten mamasını da ölçü ile koyuyorum o yüzden yeteceğini umdum. Her şey daha da kötüye gitmeden daha fazla zam gelmeden stok sorularını gördükçe ben de bir şeyler alma kararı aldım. Neyseki yaklaşık 90 TL de indirim kodum vardı. Yaş mamalar bedavaya geldi gibi bir şey oldu. 🥺🥺

reinefee17

Kedim 6 aylık stoğa girerse almayı düşünüyorum olmadı biofeline alırım teşekkür ederim yardımlarınız için