Göbeğinde Bulduğum Şey

martha

tüylerinin içinde buldum ne olabilir ? 3 aylıkken memesi olabilir mi hiç bilgim yok :/

3 CEVAP

Yampirik

erkek ve dişi kedilerde meme olur doğuştan. telaş etmeyin :)

Aebrup

Tam anlamadım fotoğraftan ama meme olabilir benim kızımın da ilk gördüğümde cok şaşırmıştım minicik minicik vardi

kedicigim1054

memesi benim ilk kedimi erkek diye almıştık severken elime göğsü geldi veterinere götürdük annemle cinsiyeitinin gerçekten erkek olup olmadığını öğrenmek için ama kız çıktı sonuç olarak o şey kedinin göğsü