Mama Değişikliği Hakkında Fikir?

Slp

Malum zamlardan sonra exclusion çok zamlandı. Yerine aynı değerde ne alabilirim? Teşekkürler şimdiden

15 CEVAP

Lils

Brit premium, matisse, prochoice olabilir çok zam gelmediyse

Palyaco

Exclusion daha zam gelmedi en son 149 tl aldım ben 3 paket natura kullanabilirsiniz 115 tl 2.kilo 250 gram

orhdoner

Merhaba pro choice, obivan selection, bonachibo, mycat ,brit care mamalarına bakabilirsiniz

Palyaco

Exclusionda n.1.1 de indirim kuponuylada alabilirsiniz

Palyaco

Kuponları sayfasında çıkıyor kupon

e234567

kediniz yavru mu kısır mı onu yazsanız daha iyi yardımcı olabilirler

Slp

Haklısınız unuttum😊 kısır kedi maması

Wokkimokki

Merhaba, mystic mama kullanabilirsiniz. Ben de N&D kullanıyordum fiyatlardan vs. dolayı mystic mamaya geçtim ve 1 yıl kullandım, kedimde herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım. Şu anki mama fiyatları yüzünden yine mystic'ten devam edeceğim. Ama önce 1,5kg alıp denemenizi tavsiye ederim çünkü bazı kedilerde ishal problemi vs.yapıyor.

Slp

Mystic denedim ama sevmediler o yüzden alamıyorum maalesef☹️

Warriorsans

Mama piyasasını artık takip edemiyorum o kadar çok zam geliyor ki sürekli olarak… mystic obivan selection mycat gibi markalara bakabilirsiniz

Gofrettiin

hills kullanıyoruz çok memnunuz

Slp

#Palyaço n. 11 de şu an acayip pahalı. 12kg ı 700 i buldu indirimli hali üstelik. Fiyatlar o kadar uçta ki iki gün içinde 100-150tl zamlandı

Slp

Önerdiğiniz mamaları incelerim. Her çeşidi yemiyorlar maalesef. Çok sayıda kedim var ortak bir tat bulmam zor o yüzden. Teşekkür ederim hepinize

Snmygz

Ben natura kullanıyorum benim oğlum çok seçici naturayı ilk verdiğimden beri severek yiyor çok araştırmıştım hem sağlıkları açısından iyi hemde türk firma gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Slp

Teşekkür ederim incelerim😊