Mama Bağışı Toplamak İçin Site

1453Fatih

Proplan kısır hindili mama alıyorum kedime de boşanma işleri yüzünden maddi olarak çok iyi durumda değiliz 2 ay önce 3 kg 218 di şimdi minimun 250-300 arası bağış yapmak isteyenlerin olduğu bi site falan varmı

8 CEVAP

hannnngggg

yani sokak kedisi olsa anlayacağım insanlar bağış falan yapabilir, ne zorluklarla bağış yapılıyordu artık onlarda düştü de gelmiş burada kendi şahsi baktığınız kedinize mama bağısı istiyorsunuz bunu kim yapar bilemiyorum geçende burada kedisine oyuncak almamızı isteyen birisi vardı tuhaf gerçekten herkes çok zor durumda ekmek almak icin hesap yapıyor bir de marka belirtmissiniz e ne diyim bulursunuz insallah bizde maddi durumda iyi değiliz hiç birimiz evet tüm site…

Marka değiştirebilirsiniz bütçenize uygun güzel mamalar var. Yani sitece biz öyle çözüm bulduk fiyat artışlarına karşı. Nereden bağış istenir bilmiyorum

AhsenAise

Orta segment mama alıp ek gıdalar ile bakıyorum kızıma ,henüz proplan alacak bütçe ayiramadim,keşke öyle bir site olsa da sokaktaki bebelere daha fazla mama alabilsek,sizde istemeseniz bile mama standardinizi geçici bir süre düşürüp ek gıda ile destekleyiniz

Sude_34

Keşke bilssm yardımcı olabilsdm

1453Fatih

Uygun fiyatlı hindili hangi markalar var peki

Lils

Hindili uygun fiyata bulamazsınız. Matisse, brit premium, mystic, prochoice o segmentte

1453Fatih

Peki açık mama siparişi edebileceğim bi site varmı bulamadım ben de

Zoo . com. tr de var açık ama proplan hindili 84 lira 1 kilosu. Ama ko lay mama sitesinde 3 kg paketi 243 galiba. Daha uygun