Kedim Yaş Mama Yemiyor

Sakizzz2

Kedim Her markayı denedim en kalitelisinden en ucuzuna kadar ama hiç birini yemiyor sadece suyunu yalıyor parçaları kalıyor nasım yedirebilirim nasıl alıştırabilirim bir fikriniz var mı

2 CEVAP

duman_cat_world

yaş mama yemiyosa pek yolu yok maalesef. ancak ucuz yaş mamalar pek denemeyin derim çoğu şeker içeriyor içerik güzel değil.

meo delite püre konservelerine bakabilirsiniz tam püre değil erimiş dondurma gibi benim kedim bayıldı😊

NorthNight

Hangi markaları denediniz bilmiyorum ama benim kedimde öyleydi. Jölesini yalayıp gerisini bırakıyordu. Parçalı olanları değil kıyılmışları seviyormuş hanımefendi farklı farklı deneyerek keşfettim. Birde schesiri falan kıtlıktan çıkmış gibi yedi 3 günde 85 gr mı bitirmezdi onda bir günde 85gr mı 2-3 öğün halinde yedi ve versem dahada yiyebilirdi. Damak tadını bulmak için farklı çeşitler deneyin derim, schesirde epey değişik içerikler vardı. Denemediyseniz bakın bi.