Yaş Mama Tavsiye

NorthNight

Merhaba, vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim. Malum nedenlerden dolayı bu ay biraz topluca yaş mama almak istiyorum. Ama marka çeşitliliği fazla olunca hangisi kalite-fiyat açısından iyi onu bilemiyorum. Çok fazla bilgim yok her marka hakkında. Birde sevmeme ve rahatsız olma ihtimaline karşı (hassas sindirime sahip) aynı içerikten 5-6 kutu gibi çok sayıda almakta istemiyorum. Tek tek alınca da biliyorsunuz fiyatı bi tık farklı oluyor. Uygun fiyatlı, içeriği güzel marka tavsiye edermisiniz?
Vets plus denedik yemiyor onu.
Schesir sevdi ama fiyatı malum çok fazla alamam.
Proplan sevdi onun fiyatıda daha alabileceğim seviyede.
Belki güzel ve uygun fiyatlı bilmediğim markalar vardır yazarsanız sevinirim.
Teşekkür ederim 🌸

22 CEVAP

Mehparee

Nd, me-o, mera, shesir, animonda, gimcat içeriği güzel yaş mamalar.

Ben briti öneririm içerik olarak güzel

bobby34

migrosta satılan mırmır kedi konservesi var içerik olarak idare eder çok pahalı değil bunu deneyebilirsiniz bunun dışında animonda t r e n d y o l da biraz daha uyguna satılıyo ve nutri feline

duman_cat_world

Ben uygun fiyatlı olarak gimcat, vets plus ve felicia konservelerini kullanıyorum. Felicia’nın içeriği çok güzel, et sulu. Gimcat’in de içindekiler net olarak görülebiliyor, ton balığı kokusu alabiliyorum, pirinç taneleri görebiliyorum; yani güvenilir🙏😊

Gimlihanim

Şuanda pet ih ti yaç sitesinde indirim var. WELCOME2022 koduyla indirim sağlanıyor. 13 tl gibi bir fiyata geliyor schesir mamalar. Belki bakmak istersiniz.

izmirle

Maalesef dolar kurundaki artıştan dolayı mama fiyatları sürekli artış eğiliminde schesir güzel bir marka fakat şu an fiyat 30 TL bandında onun dışında amonda, me-o, nutri size önerebilirim felicia whiskas gibi mamalardan uzak durmanızı rica ederim

Lils

Reflex essential, prochoice (aşırı iyi değil ama uygun fiyatlı olduğu için çeşit olarak tercih edilebilir), bonacibo, meo olabilir