Kedimin Sesi Kısıldı Ve Doğru Dürüst Yemek Yemiyor.

DenizOnay23

Merhabalar,
Kedimin 2 gündür sesi kısık bahçemizde oynuyordu bir anda eve geldi ve diğer günün sabahında sesi kısıldı burun akıntısı, öksürük vb. belirtiler yok ama mamasını yemiyor yemediği içinde kilo kaybı oldu eğer tedavisi varsa yazabilirseniz sevinirim.

5 CEVAP

edadnmzr

Tedavisi veterinere götürmek tabiki burada ciğerlerine bakamayız muayene edip teşhis koyamayız. Geçmiş olsun.

Minigimmm

Üşütmüş olmalı muhtemelen. Minikte bir ara öyle olmustu oksuruk yoktu ama sesi kısılmıştı ardından elden ayaktan düştü mama yemeyi bıraktı. Serum ve antibiyotik uygulaninca kendine gelmişti. Bağışıklık takviyesine de baslanmali. Bir hekim görse iyi olur

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle viral enfeksiyon olabilir bağışıklık sistemi düşünce hastalıklar dışarı çıkıyor malesef hekime götürebilirseniz daha iyi olur bağışıklık için de imuneks alıp yaş mamasına ekleyebilirsiniz

Anonymus297519

Merhaba aynı durumu yaşadım antibiyotik ve şurup kullandık. Vetriline lizin macun sabah aksam kullandık, memnun kaldım . Ciğerleri düzeldi, mutlaka veterinere götürün.

DenizOnay23

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim veterinere götürücem.