Hangi Furminatörü Almalıyım

selimcanklnc

Russian Blue kedim için hangi furminatör ü almalıyım ?

8 CEVAP

martha

eldiven şeklinde olan da diğerleri kadar etkili mi

Cotontzu_Siri

Small cat kısa tüylü

selimcanklnc

Bu sitede tükenmiş önerebilceğiniz bir site veya avrupa yakasında alabiliceğim bir yer var mı

Cotontzu_Siri

******* ve **********

GoldenOdin

***********'dan alabilirsiniz ben oradan almıştım kısa tüylü boyut olarak S alın

pinarcaya

Eldiven şeklinde olanını tavsiye ederim. ********* dan almıştım sanırım. Ve ya juenpet. Çakma olanları da var. Orjinalinin bir tarafı siyah bir tarafı mavi.

pinarcaya

Bende hem furminator var hem de eldiven. İkisi de etkili. Ama eldiveni kullanmak daha kolay geldi bana.

selimcanklnc

Eldivenin bir ismi var mı ve ya link bir bakayım