Yavru Kediye Yetişkin Yaş Mama Vermek Doğrumusizce

SVL21

Yavru kediye yetişkin yaş mama vermek doğru olur mu

5 CEVAP

simbakedi

sorun olmaz zaten aralarında değer farkı yok denecek kadar az. ana besin kaynağı kuru mama olduğundan içiniz rahat olsun. yaş mamada önemli olan kaliteli olması, et içeriğinin çok olması

orhdoner

Merhaba verebilirsiniz yavru alırsanız daha iyi olur aslında ama yetişkin de verebilirsiniz.☺️

Gimlihanim

Sorun olmaz verebilirsiniz. Yaş mamada çok da farketmiyor zaten.

Dobbyko

Yaş mamada değerler kittena yakın. Fakat eğer kediniz 6 aydan küçükse dışkıda bir miktar gevşeme yapabiliyor. Deneyerek gözlemleyebilirsiniz.

Mehparee

Asla sorun olmaz sadece analiz değerleri çok az bir şekilde fark ediyor bende kendi kedime haftada 2 defa yaş mama veriyorum birini yavru birini yetişkin alıyorum sorun olmuyor