Yavru Kedi Kaybolma

canann00

1 aylik yavru kedi evin icinde kayboldu bulamadim minicik bisey ne yapmam lazım

4 CEVAP

canann00

dolabin icine girmis buldum simdi ianxisjxs

orhdoner

Merhaba evin içinde kayboldu derken dolap içlerine falan da bakın açık olan her yere bakın bence bulursunuz ya da evde yaş mama varsa açın kokusuna mutlaka gelir çağırırsanız sakin şekilde arayın 🙏

NorthNight

Sandıklı koltuk veya kanepeniz varsa arka kısımda kumaş açıklığından içine girmiş olabilir. Çekmeceler, dolap arkaları falan iyice bakın çünkü hiç akla gelmeyecek şeyi başarıyolar bizimki kocaman ama geçen gece çekmeceyi açmış içine girmiş ve çekmeceyi kapatmıştı sallanma sesiyle deprem sanıp uyandım😒
Evde dışarı çıkarabileceği bi yer yoksa muhtemelen oda bi hınzırlık peşindedir.

sconnie

eğer yeni sahiplendiyseniz normal daha alışmadığı için saklanmıştır onu korkutmayın telaş yapmayın bir süre bekleyin çıkmazsa sessiz sessiz yavaş yavaş arayın bulursunuz en ufak deliklere dahi bakın küçücük her yere girmiş olabilir