Kedim İçin Mama Ölçüsü

Pisiuuu

Kedimin 60gr mama yemesi gerekiyor.Merak ettiğim şey 1 su bardağı ya da 1 çay bardağı kaç Gr mama oluyor?

3 CEVAP

edadnmzr

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/102456-mama-gram-olcusu Burada bir arkadaşımız ölçüp paylaşmıştı bakabilirsiniz 🙏

orhdoner

Merhaba evde hassas terazim var ölçtüm bir çay bardağı 50 gr geliyor 1 su bardağı da 110 gr gelmişti

simbakedi

1 cay bardagi ortalama 60g eder. mama taneleri buyukse 1+1/6 cay bardagi fln yeterli olur diye dusunuyorum