Kedim İştahsız

serapaydn

Kedim bi hafta önce kusuyodu veterinere götürdüm midesini üşütmüş dediler mide koruyucu yapıldı bikaç gün kanına bakıldı değerler gayet güzeldi sonra kusması geçti iştahı bu sürede zaten açıktı son iki gündür iştahı kapandı bukezde yemek yemiyo ishal olmuş veterinere götürdüm ateşi normal halsiz değil iştahı var dedi probiyotik verdi 3 gün boyunca içsin diye evde mamasını koklayıp yemiyo yemeyince tuvalete gidemiyor korkuyorum üzülüyorum bişey olacak diye halsiz değil oyun oynuyor koşuyo ama sürekli bırakınca uyuyor kusma ateşte yok acaba geçen hafta verilen ilaçlar yan etkimi yaptı 😢

4 CEVAP

orhdoner

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Sevdiği şeyleri vermeye çalışın yaş mama ya da haşlama birşeyler seviyorsa verin tavuk göğsü mesela ishale iyi geliyor özellikle verebilirsiniz.

Çok geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum 🙏 İsterseniz veteriner hekiminizi arayıp veya mesaj atıp durumu anlatın. Böylelikle içiniz de rahat eder🙏

NorthNight

Yağsız tavuk göğsü, tavuk suyu, pirinç lapası ve blenderdan geçirdikten sonrada azıcık yoğurt ekleyip vermeyi deneyin. Bizim kusma sorunumuz olduğunda veterinerimiz önermişti. Çorbadan koyu püremsi bi kıvamda olsun. Normalde herşeyi yemez bizimkide, hasta ve iştahsız olduğunda az da olsa onu yemişti.

serapaydn

Kuru mama yaş mama dışında ek şeyler yemiyor sahiplendiğimde zamanında alıştırmamışlar Veteriner ilaç verdi onları kullanıyorum cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum 😢❤️