Korkularına Teslim Olma!

gulsump

İyi geceler, açılan birkaç postta evcil hayvanlarıyla ilgili sürekli tedirginlik yaşayan arkadaşlara rastladım, buna ben de dahil, daha önce bir yazı yazmıştım.

Bugün okuduğum bir kitapta geçen yazıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu yazıyı okuduktan sonra kedimin başına bir şey gelebileceği hissine kapılmadım, bana iyi geldi. Sizlere de iyi gelmesini umarım.

Korkularına teslim olma!
Sürekli tedirgin yaşamak sana hiçbir şey kazandırmayacak ve mutluluk adına da hanene hep eksi yazacak. Ayrıca yaşanabilecek kere dair kurulan o köyü düşünceler genelde pek gerçekleşmezler; rahatla, kendini yorma! Hayatı kendin için zorlaştırma! Unutma kader denen bir şey var; yaşanması gerekenler yaşanacaklar! Gülümse hayata ve tadını çıkar. Çünkü hayat, bazen biraz da akışına bırakmak ve güzel bir poz vererek o ana, şimdiki zamanı yaşamak

8 CEVAP

duman_cat_world

Çok güzelmiş😊 Kesinlikle de doğru...

gulsump

Otomatik klavyenin azizliğine uğradım. ☺️

yaşanabilecek kere -
yaşanabileceklere +

köyü -
kötü +

Palyaco

Guzel olmus kesinlikle doğru hepimiz tedirgin oluyoruz

Warriorsans

Kendimiz için ve kedimiz için olabildiğince güzel bir dünya yaratalım ve kısıtlı vaktimizin tadını çıkarmaya bakalım ♥️

gulsump

Rica ederim ☺️

Aliye87

Merhabalar, ne kadar ince düşüncelisiniz. Bizlerle de paylaştığınız için teşekkürler 🧡... Kontrol edebildiklerimize ve elimizde olanlara müdahale etmek, kontrolümüz dışındakileri ise -her ne kadar bizlere zor gelse-de kabullenmek (mücadele edilemeyen kısmı kabul), yavrularımızla şimdiki an'ın tadını çıkarmamıza yardımcı olur inşallah... Rabbim dermansız dert vermesin, kaldiramayacaklarimizla da sinamasin, ne bizleri ne de can yoldaşlarimizi🙏

Çok güzelmiş, çok da doğru 🙏 Teşekkür ederim paylaştığınız için 🙏

Gimlihanim

Çok güzel düşünmüşsünüz. Çoğu kişiye iyi gelecektir yalnız olmadığını bilmek. Teşekkürler 🙏🏻😊