İstanbul İl-İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüklerinde Kuduz Aşısı Yaptıran Var Mı ?

anilzi

7 aylık kedimin kuduz aşısını yaptıracağım süreç nasıl işliyor ? Şuan yapılabiliyor mu? Direk gidip yaptırabilir miyiz?
İl müdürlüğü bağdat caddesinde sanırım oraya mı gitmek lazım.
Maltepe ilçe müdürlüğü bana yakın oraya gidip yaptıran oldu mu?

2 CEVAP

Nyxxx

Maltepe ilçe tarımı aradığımda yapmıyoruz denildi bana ama isterseniz siz de bir sorun.

hannnngggg

google’ya yazdığınızda numarası çıkar arayıp sorun gerekli bilgiyi vereceklerdir