Pati Puanlar Ne İşe Yarıyor? Bilen Ve İşe Yaradığını Görenler Var Mı?

Mehparee

O kadar pati puanım var ama ben bişeyini görmedim. Merak ediyorum.

12 CEVAP

simbakedi

bu sitede su an hicbir ise yaramiyor, uzun senelerden beri bir ise yarayacak yaziyormus, belki ilerde yarar ancak su an kullanilmiyor. pati puan icin sekilden sekile girenler oluyor bir seye yarar diye maalesef

Eski İş Bankası çalışanıyım neden bahsettiğinizi biliyorum. Ama arkadaşın sorduğu sitenin pati puanları. Pati kartın puanlarını sormuyor onlar kart puanları zaten petlebinin patipuanlarıyla alakası yok

Maximumda kullanılan puanlar kartın puanları. Yani alışveriş yaptıkça veya kampanyanlara katıldıkça kazanılan puanlar. Buradaki patipuanlar bir işe yaramıyor henüz

orhdoner

Merhaba şuanda bir işe yaramıyor bu site için ilerde ne olcak onu bilemeyiz burda zaten amaç herkesin birbirine yardımcı olabilmesi puan vermeseler de olur orası önemli değil bence

Aliye87

Merhabalar,
Maximum kart uygulamasını indirmelisiniz telefonunuza öncelikle. "Maximum Pazarama" diye bir yazı ile karşılıyor uygulama sizi. Burasi t renddyol gibi her ürün kategorisinde satış yapan bir uygulama. Burada pet shop grubunda biriktirdiğiniz pati puanları kullanabiliyorsunuz. Burada epey geniş bir ürün yelpazesi var evcil dostlarımızla ilgili. İllaki puanlarınızı degerlendireceginiz bir ürün çıkacaktır.

Aliye87

@Mehparee Maximum Mobil uygulamada gayet de kullanabiliyorsunuz, içiniz rahat olsun.🙏

Gimlihanim

Pek bir işe yaradığını görmedik açıkcası🤷🏻‍♀️

Aliye87

@Ebrugurkaracayir, Maximum kartın mobil uygulamasından bahsetmiştim burada. Tıpkı bankaların mobil uygulamaları gibi, kredi kartların da mobil uygulamaları var. Telefona "Maximum Mobil" olarak Google Play'den aratıp indirirseniz, ordaki Pazarama sayfasındaki ürün kategorilerinden dilediğinizi sepete ekleyip ödeme adımına geçtiğinizde ödeme yapacağınız kart olarak Pati Kart'ı seçtiğinizde zaten karttaki puanlarınızı orada otomatikman gösteriyor. Aldığınız şeyin tamamını puanlarınız karşılıyorsa ücretsiz almış oluyorsunuz, değilse dilerseniz puandan düşme seçeneğini de seçebiliyorsunuz. Bu puanların şimdilik tek kullanım yeri burası. Burda da rahatlıkla kullanılabiliyor.

Miscatt

Ne işe yaradığını veya yarayacağını bende bilmiyorum önemli de değil zaten. Sitenin amacı yardım almak ve yardımcı olmak bunun dışında bi amacı olanlar günde 3-4 tane soru açıp aksiyon almaya çalışanlar veya da mantık çerçevesinden çıkıp farklı olucam diye tezat konuşup yine aksiyon almaya çalışanlardır.Allahtan yardımcı olanlar olarak çoğunluktayız 🙏🏻

spnz

Merhabalar nasılsınız?
Para puanlar ile ilgili bir bilgisi olan var mı?

Warriorsans

Şu anlık bir işe yaramıyormuş

Aliye87

Bu sitenin pati puanlariyla ilgili açıklama sitede geçiyor. İleride uygulamaya sokacakları bir şeymiş.