Kedim Saldırmaya Başladı

Hikooo

Hiko 1 yaşında evimizin oğluşu şimdi 2 aylık bebeğim var ve bu ara aşırı şekilde hiko bana saldırmaya ısırmaya başladı sürekli bebeğin beşiğine girip yatıyor bu ara oğlumun üzerine de çıkıp yatmaya başladı nasıl bir yol izlemeliyim sizce hem sakinleşmesi adına hem de beşikten uzaklaştırmak için yardımcı olursanız çok sevinirim

1 CEVAP

AhsenAise

Kıskanıyor annesi ,kediler bizdeki enerjiyi hemen ve tamamını algılar ,şuan bebeğiniz için olan yoğun sevginiz ,endişelerinizi hissediyor ve kıskanıyor ,yeni kardeş gelince büyük kardeşin kiskanmasi gibi düşünün,öncelikle bebeği emzirirken onu da kucağınıza alın,bebeğin altını değiştirirken yanınızda olsun ve sürekli onu da sevin,yanınızda yatırın, bebeği kendisine olan sevgi ve ilgiyi çalan tehdit unsuru olarak görmesini engelleyin ,bunu basardiginizda evde iki adet birbiri ile zaman gecirmekten keyif alan sizi ikinci plana atacak çok minnoş iki evladınız olacak