Diş Eti Şişmesi Ve Kızarıklıgı

leylaaaaa

kendimde bugun farkettim diş etleri hafif şişmiş ve kızarık geldi ama emin olamadim bilgisi olan yardımcı olabilir mi

7 CEVAP

Warriorsans

Evet hafif kızarmış dr animal tarzı bir sprey iyi gelecektir. Mama kabınız plastik yada kalitesiz bir metal/Çelikse de böyle olabiliyor. Bazı veterinerler yaş mama çok yediği için de olabilir diyor ama bence saçma

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun öncelikle evet hafif kızarıklık var hekiminize gittiğiniz zaman ağız diş kontrolü yaptırın ona göre size bir ilaç önerecektir.

leylaaaaa

hemen götürmeli miyim 20 sonra aşı için gidecegiz beklesem sorun olur mu

orhdoner

Varsa sizde telefon numarası resimlerini atın böyle bir durum var diye ona göre size söylesin hekiminiz yemesi içmesinde bir sorun varmı acaba?

leylaaaaa

attım fotografları Crystalin spreyi söyledi gidip alacağım veterinerden cok tesekkur ederim

orhdoner

Rica ederim çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 🙏🥰

simbakedi

crystaline muadil kendi internet sitesinden dr animal da alabilirsiniz ayni sey. 20 gun sonra goturunce baktirirsiniz sorun olmaz ama ihmal etmeyin