1 Aylık Bir Alman Kurdu İçin Besin Takviyesi Olarak Ne Yapabilirim

Duman219

Yavru köpeğimi keçi sütü ile ıslatılmış Royal canın Maxi junior kullanıyorum sizce ek besin olarak neler kullana bilirim???

16 CEVAP

Cotontzu_Siri

  1. Yavru köpek süt tozu ile beslemelisiniz (2.5 aylık olana kadar)

  2. Royal Canin kullanmayı acilen bırakın

  3. Naturalis adramys superfood, spirulina tableti, bira mayası tableti, yumurta, yaş mama, gimdog snack paste, beaphar junior paste veya brewers'yeast (yerine göre, gerekliyse kullanabilirsiniz)

Cotontzu_Siri

Benim tavsiyem:
Orijen puppy large breed
Acana puppy large breed
N&D düşük tahıllı lamb & blueberry puppy medium & maxi

GoldenOdin

Süt tozu kullanın gimdog kullanın

Ezgi'nin dediği gibi royal canin'i bırakın eğer illa ırka özel mama kullanmak istiyorsanız advance'nin bir maması var ondan kullanın veya n&d

eklem güçlendirici hap kullanın Naturalis Adrayms orada çok güzel haplar var onları kullanabilirsiniz veya VMP tablet olabilir

GoldenOdin

Tabi bu mama 2 yaş üst

http://advanceturkiye.com/?/urunler/maxi-junior

Bunu kullanabilirsiniz ben bunu kullanıyorum size hangisi uugunsa onu kullanabilirsiniz

GoldenOdin

Pardon yanlış şeyi paylaşmışım

http://advanceturkiye.com/?/urunler/puppy-maxi

Size bu daha uygun

Aydancat

Annesinden niye bu kadar erken ayırdınız ki? Daha emerdi o hayvana
1 sut tozu alin
2 royal canin iğrenç onun yerine orijen p. Large breed alın islatio verin sut tozu ile
Ve

Duman219

Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi

Duman219

Ben ayırmadım arkadaşım sahiplenmiş bakamadığı dan bana verdi