Kedimin Gözü Neden Kızarık

Kedim Güneşin sağ gözü sol gözüne göre biraz fazla kızarık Sebebi acaba nedir daha 2 hafta önce iç dış parazit aşısını oldu Kendi kendine kapatıyor sağ gözünü

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Çok tatlı minnoş yerim ya maşallah 🥰❤️ Çay pansumanı yapın ben öyle yapıyorum bir iki güne geçiyor geçmezse hekime götürün acil şifalar diliyorum

Renklipati

Ilık çayla yada papatya çayıyla silmek işe yarıyor. Hersey sebep olmuş olabilir kumu tozu bile..ilerleme olursa veterinere danışın..çok geçmiş olsun tüylü patinize

putmeinatrance

Bir sürü sebep olabilir ılık çayla gözünün üstünü pamuk yardımıyla temizleyip ardından Tobrased göz damlası ya da Terramycin göz merhemi kullanabilirsiniz geçmiş olsun