Kısırlaştırma Fiyatları

Seymamila

Kedi kısırlaştırma fiyatları ne kadar internette net bir fiyat yok her biri aşırı alakasız siz ne kadara kısırlaştırdınız

11 CEVAP

Renklipati

Dişiyle erkek kedide fark ediyor. İline ve kliniğe göre bile fark ediyor..herkes farklı fiyat verecektir çünkü il klinik farkı, estetik dikiş gaz anestezi ve tahlil farkı..yinede ist ben 7 ay önce tahlilleri gaz anestezi estetik dikişli dişi kedimi 1100 TL istedi pazarlık ederek bin.tlye yaptırdım sürekli gittiğim kliniğimizde

Palyaco

Erkek kedim 600 yapıldı gaz anestezi estetik dikis

orhdoner

Merhaba geçen sene Ocak ayında dişi kedimi yaptırdım her zaman gittiğimiz yere 1000 TL kan tahlili estetik dikiş yapıldı

Gimlihanim

Direkt kısılaştırma fiyatı belirtemeyeceğim. Vetomune bağışıklık güçlendirici, royal canin neutered veteriner serisi maması, hemogram ve biyokimya testleri, 2 adet yaş mama ve kısırlaştırma ücreti toplamda 1300 tl ödedik. Ama bizim şehrimiz genel olarak daha uygun sanırım. Çok fazla fiyatlar görüyorum burada.

NorthNight

Dişi kedi geçen ay 640₺ ye yapıldı. İşlem öncesi kan bakıldı, yakalık vs dahil. Gaz anestezi daha pahalı olabiliyor.

Aliye87

Şehirden şehire klinikten kliniğe değişebiliyor. Kapsamlı tahliller (hemogram ve biyokimya), gaz anestezi ve estetik dikişle birlikte İzmir'de 1150 tl'ye kısırlaştırdık geçen hafta.

simbakedi

kan tahlili + dikissiz ameliyat + gaz anestezi ile erkek kedimi istanbulda 650ye kisirlastirdim

Alexkitty

İstanbul'da iseniz iki saat önce aldım kedimi erkek 300 TL ye yaptırdım gaz anestezi ve tahliller dahildi. Dün akşam üzeri 4 gibi bıraktım bu gün 2 gibi aldım akşam haber verdiler operasyonu iyi geçti diye bir gece misafir ettiler serumlar ve antibiyotik iğnelerinide yaptilar Biraz sersem tabi atlayıp hoplamaya kalkıyor arada unutup sonra mauww mauww yatıp uyuyor normal karşılıyorum şimdilik iyi gibi inşallah hızlıca toparlanır

Alexkitty

Fatih veteriner kliniği bu arada

e234567

300 tl baya iyiymiş ben de izmir için uygun fiyatlı güzel geçen yerlere bakmak için yorumları kontrol etmeye geldim

Warriorsans

Şans sezeryan ve kısırlaştırma ameliyatını aynı anda olmuştu 800 TL ameliyat masrafıydı kan tahlilleri vs dahil. Ama sadece kısırlaştırma 600 TL diye biliyorum istanbul Arnavutköy vetlife veteriner kliniğinde