Exclusion Mama İçin Yardım

Asivenana

Merhaba arkadaşlar, kedim bir yıldır kısır ve proplanın somonlusunu kullanıyoruz ancak fiyat artışlarından dolayı yeni mama arayışındaydım. Daha iyisi varsa ona geçmeyi yoksada tabiki sağlığı için aynı mamadan devam edecektim ama Exclusion için çok güzel yorumlar gördüm. Kullananlar önerir mi ? Benim kedim her şeyi yiyor. Yemesinde asla sorun yaşamayız ama sağlığı konusunda etki etmesini istemem. Şimdiden çok teşekkür ederim. Alırsam Exclusion Monoprotein Ton Balıklı ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış düşünüyorum

12 CEVAP

gulsump

Merhabalar, ben exclusion sığır etli kısır kedi maması kullanıyorum. Daha önce çok mama denedik, kızım biraz nazlı her mamayı yemiyor. Proplan, N&D, Hill's, Royal Canin gibi birçok mama denedik hiçbirini iştahla yemiyor bir süre sonra yemeyi bırakıyor. Exclusionda problem yaşamadık çok şükür iştahla yiyor, benim nazlı kızım bile yiyorsa sizinki eminim yer. ProPlan kullanırken tüy dökümü fazlaydı şu an azaldı. İçeriği temiz, kedim iştahla yiyor daha ne olsun :)

Bence deneyin.

Palyaco

Exclusion 8 aydır kullanıyorum ve sağlık açısından en iyisi Akdeniz besinleri ve gluten yok uriner ve bağışıklık güçlendirici tek geçerim exclusion

orhdoner

Merhaba ben kullanmadım burada kullananan arkadaşlar vardı memnun olduklarını belirttiler ama sizin yavrunuza iyi gelir mi bilmiyorum deneyip görürsünüz

Asivenana

Cevaplar için çok teşekkür ediyorum. Seçici bir kedi asla değil ama dediğim gibi sağlığına iyi gelsin istiyorum ve yeni yıldan önce stok yapmak istiyorum. Ne kadar en iyilerini almak istesemde bu fiyatlarla işler çok zorlaştı ancak hiç kötü yorum görmediğim tek mama olabilir. Kullananlardan duymak içimi rahatlattı

simbakedi

exclusion proplan kadar guven veren bir marka degil bana gore, daha yeni ciktigi icin klinik sonuclari bile bilinmiyor. 10 kilo proplan - 10/12 kg exclusion kullanarak rotasyon saglayabilirsiniz rotasyonlu mama kullanmak en sagliklisi eger kedinizin sindirim sorunu yoksa. bu arada yerinizde olsam exclusion yerine sanabelle bakardim

e234567

merhaba m@rk@mamada pro plan indirimliymiş yetişken mi kısır mı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ARALIK15 koduyla yüzde 15 indirimli diğer sitelerden uyguna gelecek büyük ihtimslle deneyebilirsiniz 10 kg 510a denk geliyor

Asivenana

@simbakedi çok teşekkür ederim. Dediğiniz gibi sanabelle de bir seçenek araştırdıkça çok fazla seçenek çıkıyor. Stok yapmak istiyorum ama karar veremiyorum

Asivenana

@ e234567 cevabınız için çok teşekkür ederim. Şimdi denedim malesef artık kod geçerli değilmiş. 3 kilodan fazlada bulamadım ama bilgilendirdiğiniz için minnettarım

e234567

ben daha dün kodu kullanmıştım bugün geldi, whatsapp iletişim hattından sormuştum kod var mı diye tekrar sorabilirsiniz isterseniz ya da alacağınız yere belki vardır

Asivenana

Ya ben hala bilemiyorum cidden. Peki sizce proplan, royal, hills, senabelle, exclusion arasından içeriği en iyisi hangisidir

duman_cat_world

içeriği güzel yorumları olumlu yaklaşık 1 yıldır ülkemizde, bence deneyebilirsiniz ozellikle @palyaco çok memnun bu mamadan 8 aydır kullanıyor😊

duman_cat_world

@Asivenana
Sanabelle ve exclusion bu ikisinin içeriği daha güzel.