Köpeğim Yalnız Kalacak Sorun Olur Mu?

Robin

Bebekliğin beri hiç yalnız kaldı. 2 haftalık bir sürede iş yüzünden evime en fazla 1-2 kere giebileceğim, bir komşum ilgilenirim dedi ancak beni görmemesi sorun yaratır mı?

4 CEVAP

Mrw

Komşunuz eve gelip biraz ilgilenip vakit geçirirse bence bir sorun olmaz elbette sizi özler ancak büyük bir problem olmaz sanırım

peri

Hayvana yazik
Köpek otellerini arastir bence.

Robin

komşumun da köpeği var ilgilenecektir büyük ihtimalle yanında durur hatta gerekirse kendi evine bile alır ancak beni görmemesi sorun olur mu sizce. köpek otelleri içime sinmiyor hiç

acarabi

Robin kardeş, eğerki komşunuz gerçek bir hayvansever ise köpek oteli v.b argümanlara hiç gerek yok. Sadece dönüşünüzde köpeğinizin içinde gittikçe çoğalan özlem duygularını dönüşünüzde kontrol altına alarak ayarlamasını sağlarsanız yeterli olacaktır diye düşünüyorum.