Çam Pelet Kum Önerir Misiniz Topaklanan

reinefee17

Oskaryum almayı düşünüyordum fakat topaklanmıyormuş big cat almak istedim 10 lt bir ay gidiyormuş ama pahalı geldi uygun fiyatlı önerir misiniz

6 CEVAP

orhdoner

Evet ben kullanıyorum dogru yazmışsınız 🥰@northnight Benim kullandığım biokat’s ecolight markası memnunum uzun zamandır kullanıyorum.

NorthNight

@ordoner kullanıyordu sanırım (kullanıcı adını yanlış yazmadıysam), görürse bilgilendirecektir 😊

reinefee17

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için hangi siteden sipariş veriyorsunuz

orhdoner

Git ti gi di yor tren d yol karışık alıyorum 6 lı paket olarak alıyorum alırken iki tane kedim var diye bir tanesi ciğerlerinden rahatsızlık geçirdi diye pelete geçtik bir de benim de alerjik astımım var pelete geçtik geçeli rahat ettik ama herşeye zam geldiği gibi pelete de gelmiş malesef 😓

orhdoner

Bir de burda da bir sürü kişi önermişti fiyat performans olarak bakabilirsiniz isterseniz 🙏 https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/104072-topaklanan-pelet-kum-onerisi

Warriorsans

Bence topaklanmayan da çok başarılı hemde aşırı uyguna geliyor