Köpeğim Hiçbir Mamayı Yemiyor

Leomaltipoo

Merhaba 8 aylık maltipoo cinsi köpeğim var. İlk zamanlardan beri kuru mamaya alıştıramadık 3 aydan itibaren bizimleydi, artık mamaya karıştırdığımız et somon vs 3 günde sıkılıp başka bir tat istiyor veya verdiğimiz şeyleri mamaya karıştırmadan istiyor. Etleri yiyip mamasını bırakıyor. Royal canin puppy kullanıyoruz, yer mi diye ND ve Proplan da aldık ama onların hiç yüzüne bakmadı. Tam 1 gündür sadece kuru mama koyuyoruz. Ağzına sürmedi baygın gibi yatıyor. Ama biz yemek yerken üzerimize saldırıyor yani bir sağlık veya iştahsızlık problemimiz yok. Kaç günde alışır? Ve kaç gün yemezse sağlığı bozulur mu? Hiç kıyamıyorum şimdiden teşekkür ederim öneriler için

2 CEVAP

orhdoner

Merhaba eminim çok zor bir durum yaş mamayla karıştırıp verseniz belki o şekilde yavaş yavaş alışır onun dışında başka önerisi olan arkadaşlar varsa yazarlar zaten Allah kolaylık versin şimdiden 🙏

Leomaltipoo

Teşekkür ederim desteğiniz için yaş mamayla çok karıştırdık artık ondan da sıkıldı yaş mamayı tek istiyor, ama biraz alıştı artık kuru mamaya en azından akşam öğününü fazla fazla yiyor🙏