Kedi De Anal Kese Yangısı?

EcrinEla

İyi akşamlar dün kedim çok garip davranıyordu dokunduğunda miyavlıyordu bende çok sorun etmemiştim fakat bu gün sabah totosuna 💩 yapıştığını farkettim yavaşça bezle aldım sonra da ılık suyla yıkadım az önce de totosunun çok garip şekilde durduğunu farkettim ve ikidebir orasını yalayıp duruyor kuyruğu vs de bi garip duruyor orayı internetten baktım anal kese yangısı gibi bişey diyordu ama bek bilemedim karantinada olduğum için veterinere götürme gibi bir şansım yok bi sorun olur mu?

1 CEVAP

kedimisto

Benim kedimde aynı problemi yaşamıştı, poposunda kaka kalmıstı ve temizlerken çok sorun çıkardı bana haliyle biraz uzun sürdü temizleyebilmem. İşine gelmeyen konularda, ulaşamayacağım yerlere saklanmaya bayılır! Sürekli poposunu yaladığı için muhtemelen tahriş olmuştur. Veterinerize fotoğrafınızı atabilirseniz o sizi daha doğru yönlendirecektir. Ben o zaman attığımda veterinerimiz, önemli bir sorun teşkil etmediğini söylemişti. 1 hafta içerisinde de iyileşmeye başladı.