Yaş Mamanın Bozulmaması İçin Nasıl Saklayabilirim

bobby34

elimde 400 grlık yaş mama var bozulmaması için nasıl saklayabilirim

4 CEVAP

edadnmzr

Buzdolabına koyabilirsiniz

simbakedi

strecleyip buz dolabina koyabilirsiniz ama 2-3 gun icinde bitmis olmasi gerekiyor maalesef

Renklipati

Buzdolabına koyabilirsiniz ama ordada çok kalmasın 2 yada 3 gün içinde bitsin,çünkü çabuk bozuluyor yaş mama açılınca

kedimisto

Kilitli buzdolabı poşetinde, buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Ben hep öyle yapıyorum. En fazla 3 günde tüketmenizi önerebilirim :)