Kedimin Omuzu Ağrıyir

Hazanhayel

Merhaba benim kedim 1 kattan düştü ve topallıyor omuz bölgesine dokunamıyoruz hırlıyar ama yürüyebilir yardım edin hangi ilacı kullanmalıyız

5 CEVAP

simbakedi

veterinere goturmelisiniz ic kanamsi olabilir kirilmis olabilir boyle seyler ilacla gecmez kediniz cok saglikli gorunebilirken bir snda da kotulesebilir lutfen veteriner bulup gidin ve en yakin zamanda camlariniza onlem alin

hannnngggg

burada kimse veteriner hekim değil ilac öneremeyiz ne olduğunu bilmeden belki bir yeri kırıldı? hemen veterinere götürün bence

edadnmzr

Veterinere götürün acilen röntgen falan çekilsin önce buradan nasıl ilaç söyleyelim

NorthNight

Burada kimse veteriner değil olsada görmeden ilaç söyleyemez böyle bir duruma. Veterinere gidin lütfen. Basit bi durum değil.

Gimlihanim

Veteriner şart. İç kanama, kırık olabilir. Muayene edilmesi gerekir. Umarım ciddi bişeyi yoktur. Çok geçmiş olsun 🙏🏻