Dış Parazit Damlasının Yeri

sconnie

normalde damlayı tam ensesine yaparlardı bu sefer kafasının üstünde sol kulağına yakın bir yere yapmışlar sizce bir sorun olur mu patisini falan sürüp yalar mı??

2 CEVAP

simbakedi

yani yalayabilir ama zaten bir kere yalayinca hemen kosmaya baslar sorun olmaz yani kuruyana kadar anlar yalamamasi gerektigini. benimkinin de her zaman yaptigi yere yapmislardi ama damla koluna dogru kaymisti yaladikca kuduruk gibi kosuyordu sonra sonra alisti 1 gunde de gecti zaten :D

sconnie

zehirlenecek kadar yalamaz diyorsunuz yani