Sunexpress İle İç Hat Uçuşu

HillB

Merhaba, kızımla ilk defa uçakla seyahat edeceğiz. Fotoğraftaki gibi bir ölçü vermişler, onun taşınacağı çanta için. Pek anlayamadım çünkü yüksekliği 23 cm.e kadar olan bir çaanta bulamadım. Daha önce bu firmayla uçan var mı kendisiyle, yardımcı olurr

4 CEVAP

teddybal

Ucağa uygun olarak ferplast jet 10'u biliyorum onun da yüksekliği 29cm. 23 çok küçük olur sanki ama acaba kumaş valiz şeklindeki çantalardan mı deneseniz thy'de sorun çıkarmıyorlar bunlara. Bence en iyisi firmayı arayıp teyit almanız olur, işinizi garantiye alırsınız.

Aliye87

Merhabalar,
Bu ölçüler verilir ancak uygulamada her evcil hayvan sepetini santim santim ölçerek uçağa alacak kadar uğraşmıyorlar. Örneğin baş üstü dolaplarına koyulmak üzere tasarlanan küçük boy bavullar için sunulan ölçülerde küçük bavuldan küçük bavula birkaç santim oynamalar olabiliyor, ancak bunlar tek tek ölçülerek uçağa alınıyor değil neticede. Bu ölçüler genel bir standart niteliğinde bir nevi. Kediler için olan kafeslerin her yerde gördüğünüz boyutundan (ki genelde en küçük boydurlar zaten) olması yeterlidir. Birkaç santim fazla gelip gelmemesini ölçmekle uğraşmazlar. Uğraşsalar da bu onu üretenlerin sorunu, siz zaten en küçük olanını almışsınız. Konunun sizlik yeri bu kadar. Yurtdışı uçuşu mu belirtmemişsiniz ancak yurtdışı uçuşlarında dahi öyle çok çok küçük kafesler kullanılmıyor. Veterinerlere gittiğimiz boyuttaki bir kafes kullanılıyor yine.
Şimdiden sağlıcakla hayırlı yolculuklar olsun.

NorthNight

Suzionline ın uçuşla ilgili storyleri vardı bi göz atabilirsiniz. Birde bence çağrı merkezini arayarak görüşmeniz daha garanti olur

HillB

Hepinize teşekkür ederim.