Kedilerime Mama Önerisi

Aysenuraslan2

Merhabalar, benim bir kısır erkek bir tane de 4.5 aylık dişi kedim var. Normalde ikisine de acana kullanıyordum fakat artık acana alamayacağım. Sanabelle veya proplan almayı düşünüyorum ama mamadan pek anlamıyorum açıkçası. Sizce hangi kedime hangi mamayı alabilirim? Önerilerinizi bekliyorum.

7 CEVAP

orhdoner

Merhaba sanabelle nin içeriği gayet güzel bir mama alabilirsiniz bence pro plan da uzun vadede sorun çıkarmayan bir mama isterseniz dönüşümlü kullanabilirsiniz ama pro plan hayvan deneyi yapan bir mama belki biliyorsunuzdur ama soylim dedim gene de

Aysenuraslan2

Anldım o zmn proplan almıyorum. Aslında acanaya çok devam etmek istiyorum bence süper bir mama ama fiyatlr çok arttı maalesef

Aysenuraslan2

Nd kullandım bir ara kısır kedime ondan da memnun kalmıştım ama çok şikayet arttı bir ara. Şimdi onu da almayı düşündüm aslında ama bilemiyorum acaba memnun kalır mıyız diye.

Palyaco

Exclusion yada bozita bunlar daha iyi daha sağlıklı

orhdoner

Malesef aşırı yukseldi fiyatlar uçtu resmen haklısınız Allah kolaylık versin herkese inşallah 🙏😓 Ben de Nd kinoa serisi aldım pet z shopta daha uygundu fiyatı 5 kg olandan farminanın sitesinde daha pahalı normalde

orhdoner

Normal Nd degil de onda çok şikayet var el değişti diye malesef Nd Quina serisi güzel bakabilirsiniz isterseniz

Aysenuraslan2

Çok teşekkür ederim sizin dediklerinizi düşüneceğim🙏