Kedimin Kilosu Normal Mi Sizce Dıştan

minnakkediler

2 aylık henüz sizce normal mi

15 CEVAP

KedimVar

2 aylık kedi nasıl 3 kilo alsın? :D
Siz yetişkin sandınız sanırım.

miasugok

Kilosu normal mi bilmiyorum ama bu ne tatlılık ağzını burnunu yiyesim geldi maşallahh

KedimVar

Bana az gibi geldi :/

KedimVar

Kaç kilo?

minnakkediler

Bilmiyorum ki

bolt

Bence iyi ama daha 1-2 kilo daha alsa iyi olabilor

mustafaparlak

İyi gibi. Hafif çelimsiz duruyor.

GoldenOdin

Bence en az 3 kilo almalı azıcık iri olması lazim sonuçta ev kedisi :D

Cotontzu_Siri

Zayıf

Benim1kedimvar

Kediniz çok guzel ama bana biraz zayif gibi geldi . bilmiyorum belki tombul kedi sevdigimden de olabilir

SelinTuksal

Bi 200 ila 300 gram arası alması iyi olabilir.

SelinTuksal

Biraz kilo aldırmaya çalışın

minnakkediler

Öncelikle teşekkürler yorumlarınız için kedim tahminimce 1 kilodan fazla ağırlığı elime alınca çok da hafif değil yani kaç kilo olması gerekiyor 2 aylık bir kedinin

SelinTuksal

2 aydan daha büyük duruyor fotoğrafta, benim kedilerim de 2 aylık ve biraz önce cotontzu_siri ile kaç kilo olabileceklerini konuşuyorduk. Tartıyla ölçebilirsiniz kaç kilo olduğunu, önce siz çıkın tartıya, sonra bir de kediniz kucağınızdayken çıkın. Ben büyük kedilerimin kilosunu öyle ölçüyorum.

yasement

Normal