İdrar Kan Kırmızısı!

Bulut--

Az önce kedimin idrarının renginin kan kırmızısı olduğunu gördüm. Bunun sebebi nedir? Bilen daha önce yaşayan var mı?

8 CEVAP

edadnmzr

Böbrek ya da idrar yoluyla ilgili bir problem olabilir normal değil veterinere götürmelisiniz. Umarım ciddi bir şey yoktur :(

teddybal

Bu kedi geçen bebekleri ölen kediniz mi? İdrarda kan acil bir durum, veterinere götürün zaman kaybetmeden.

Palyaco

Acil veterinere goturun kedinizi hemde çok acil

orhdoner

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah 🙏 Böbrek ya da tıkanma taş olabilir acil veterinere götürün Allah kolaylık versin 🙏

Bulut--

Hayır bu diğer kedim.

NorthNight

Acil veteriner görmeli, ihmal etmeyin lütfen

Lavinia17

idrar yolu enfeksiyonu-kristallenme-taş olabilir veterinere götürmelisiniz idrar testi yapmalı

Warriorsans

Bu ciddi bir durum ve kesinlikle veterinere götürmelisiniz çok geçmiş olsun