Hamster'm Ölüyor Mu

feyzakpnr

Merhabalar arkadaşımın hamsterı sanırım plastik yemiş ama emin değiliz, iki gündür çok halsiz, kambur duruyo, cok hareketliydi simdi hareketsiz çok uyuyo sersem saehoş gibi. silkeleniyo mesela dengesini kaybedip düşüyor bir anda. gonzales galiba cinsi kucuk hamster. Yarın veterinere götürücez ama sizce sabahı çıkarır mı ve çaresi nedir?

4 CEVAP

sundowndread

Lütfen veterinere götürün hayvan acı çekiyor belliki yazık

D-O

Hicbir bilgim yok ama umarim yardimci olabilecek birileri gorur
Cok gecmis olsun uzucu

Warriorsans

Çok geçmiş olsun ama gerçekten biran önce veterinere gitmesi gerek ve işini bilen düzgün hamsterdan ablayan bir veterinere gitmeli sıradan veterinerler çok anlamıyor

Sledd

Ölüyor gibi