Gençik Hastalığına Yakalanan Kedim İçin Yardım

2 gündür tedavi görmekte olan kedimin veteriner masraflarını karşılamakta zorlanıyorum. Son çareyi siz hayvan severlere başvurmakta buldum. Yapacağınız en ufak yardım umut bizim için.

TR580020500001908213600001 Kuveytturk

TR06 0006 2002 0120 0006 6398 06 Garanti

İrtibat: +90 534 624 94 81

9 CEVAP

dollfacepersian

İnstagram dan sosyopet,aşkpatinefestir,kedi_sahiplendirme gibi sayfalara mesaj atarsanız daha çok yardımı olur

TarcinBey

Aydancat
Ne dolandirmasi kardeşim telefonu hesap numarası her şeyi var zaten yardim yapmak isteyen veteriner vs sorgulayip yapar yardimini

Aydancat

Birisi sizi dolandirirsa şaşmam

akitalove

Güncel*

Teşekkür ederim öneriniz için.

Merloli

Çok geçmiş olsun

sağ olun

martha

ne kadar gerekliymiş

2 günlük tedavi masrafı 450 lira gibi bi rakama tekabül etti. Öğrenciyim ve kısıtlı gelirim var. İyileşme süreci ne kadar sürecek net değil o yüzden yapılacak en ufak yardımın büyük katkısı olacak. Destekte bulunan, bulunmayan herkese teşekkür ederim.