Ciddi Isırma Sorunu

Willy-Wonka

Arkadaşlar 4 aylık kedimin ısırma problemi ile ilgili daha önce de yazmıştım fakat hiçbir şeyy işe yaramıyor artık çok yoruldum. Matatabi çubukları aldık yüzüne bakmıyor. Yumuşak oyuncaklar aldım onları beni ısırdığı gibi ısırmıyor. HAYIR diye sert bi şekilde uyarıyorum daha da hırslanıyor ivme alıp koluma saldırıyor. Yanından kalkıp gidiyorum umursamıyorum bacağımı yakalıyor. Gece uyuyorum birden elimi kolumu ısırıp uyandırıyor. Hiçbir şey yapmadan oturuyorum birden gelip ısırmaya başlıyor. Bugün kolumu kanattı çünkü artık dişleri keskinleşmeye başladı. Kendimi kendi odama kapatıyorum artık onu kapatmamak cezalandırmamak için. Kedimden korkar oldum gelip ısırırsa diye 😢😢 ne yapıcam...

3 CEVAP

Hinami

1 aylikken egitilmesi gerekiyordu,

her issirdiginda burnuna dokunup hayir dedigimden beri isirmak yerine yalamayi tercih etti benim kedim,

Cruel olabilir ama eczanelerde cocuklarin tirnak etlerini yememeleri icin yapilan bir sivi var, kokusuz ve zararsiz, parmaklarina sur belli bir sureden sonra elbette ogrenir.

AhsenAise

En sevmedikleri şeyi yapın ,asla orada değilmiş gibi davranın ve asla göz teması kurmayın ,yok sayılmak büyük ceza ,bir süre sonra size kendi varligini hatırlatmak adına sirinlikler yapmaya başlayacaktır ,tabi kızgınlığa hazirlanmiyorsa

Willy-Wonka

2 aylıkken sahiplendim o zamandan bu yana hep hayır demekten başka bir şey yapmamama rağmen bu şekilde devam ediyor...