Bu Siteyi Kullanan Var Mı

mycutecat

P E T A R A S T I R sitesini kullanan var mı güvenilir mi fiyatları uygun gibi biraz

3 CEVAP

simbakedi

bilmiyorum bana da reklamı çıktı dün mü ne ben de merak ettim de bakmadım tekrar kullanan varsa yazar umarım

gulsump

Daha önce hiç görmedim.

Ben yaklaşık olarak 1 senedir alışveriş yapıyorum hiç bir problemle karşılaşmadım. Hızlı bir şekilde koli ile gönderiyorlar ve paketlemeleri çok güzel, ürünlerin son kullanım tarihleri hep uzun geldi bugüne kadar tavsiye ederim.