Kısırlaştırma Sonrası Çiş

Summer2510

Merhaba kedim 10 aylık 9 aylıkken kısırlaştırdık kısırlaştırmadan önce evde yatağın üzerine çişini yapmıştı ama çok önemsemedij kızgınlıktandır diye kısırlaştırınca geçer sandık ama bu davranışına hala devam ediyor 4 5 kere işedi sebebi nedir nasıl keser bu şeyi

8 CEVAP

Summer2510

Reply this

Summer2510

.. ..

Aliye87

Merhabalar,
Yeni kısırlaştırdıysanız, operasyondan sonra bir müddet daha kızgınlıktaki davranışlarını tekrarlayabiliyorlarmış. Zamanla geçecektir mutlaka. Geçmiş olsun.

Summer2510

Teşekkürler

NorthNight

Yorgan battaniye vb koku kolay kolay çıkmıyor. Eğer yeni kısırlaştıysa o dürtüsü devam ediyordur ve kokuyuda alıyorsa yapar. Kokusu sinen eşyayı bi süre kullanmamaya çalışın.

Summer2510

Replyyy

BayTarcin

Genelde alışkanlıktan dolayı bunu yapmaya devam ederler unutturmaya çalışın unutursa daha yapmaz.