Köpek Sahiplenme

busenrsila

Selam herkese başlıktanda anlaşıldığı üzere bir köpek sahiplenmek istiyorum. Fakat Evde bir kedim var acaba anlaşabilirler mi bu durumda olan varsa yardımcı olabilir mi acaba 😊

5 CEVAP

AhsenAise

Köpek kediyi asla dert etmez ,kedi için aynı şeyi söyleyemem ,eve gelen misafir çocuğunu bile istemeyen canlılar kediler ,ikiside bebekken alınsa alisirlardi

edadnmzr

İkisi de küçükse çok kolay anlaşırlar ama büyükse biraz zorlayacaktır kedi. Çünkü alışkın ve tek olduğu bir ortama yeni biri geliyor onun için. Ama zamanla alışıyorlar diye biliyorum iki büyük kediyi alıştırmak için yazılar falan vardı internette. Köpekle de alışır herhalde 🤷🏼‍♀️

putmeinatrance

Yetişkinse alıştırmak biraz daha zorlayabilir fakat elinde sonunda birbirlerini kabullenecekler biraz da kedi ve köpeğin yapısına bağlı kedi evde 2. Bir hayvan istemeyebilir gelen köpeğin de küçük olması lazım ki alışma süreci sıkıntılı olmasın her zorluğa kendinizi hazırlamanız köpek bakımı ile ilgili bilgiler toplamanız ve hazır olup olmadığınıza kesinlik getirdikten sonra karar vermeniz daha sağlıklı olur

sconnie

birbirlerine alışabilirler belki ama bu biraz sizin bileceğiniz bir iş kedinizin karakterini bilmiyoruz nasıl bir karaktere sahip değişikliklerden çok etkileniyor mu sosyal mi asosyal mi bunları göz önünde bulundurun alışamayıp depresyona bile girebilir

busenrsila

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için 🙏🏻