Kısırlaştırma Sonrası Kedilerim Kavga Ediyor.

yagmuryldrm

Dün erkek kedimi kısırlaştırdık ama eve getirdiğimizden beri dişi kısır kedim ona tıslayıp tıslayıp duruyor bugün sabahta dişi olan erkek olanı kovaladı erkek kedim çok korkuyor şu anda yeniden alışmalarını sağlamak için ne yapmam gerekir?

2 CEVAP

Kokusu değişmiştir. 2-3 güne maksimum 1 haftaya kendilerine gelirler ama ameliyatlı kedinizin stres olmaması için ayrı odalarda tutmaya çalışın. Erkek kedinizin yeni oynadığı bir oyuncağı veya yattığı bir minderi dişi kedinize götürün tanısın tekrar. Çok geçmiş olsun

theyusra

böyle zamanlarda birbirlerini unutuyorlar, daha önce hiç tanışmamışlar gibi tanıştırın ikisini