Kedimin Kollarındaki Tüyler Döküldü

mervevehubble

Mantar olmadığına eminim neredeyse daha önce geçirmiştik bu hiç kaşınmıyor :/

2 CEVAP

edadnmzr

Çok farklı yerlerde seyrekleşmeler olmuş kaşımıyor diyorsunuz neden döküldü acaba 😕 Egzamada tüy dökülmesi oluyormuş ama onda da kaşıntı oluyormuş. Sürekli yalama halinde mi peki kediniz ?

Renklipati

Mantar yada egzama olunca mutlaka kaşıntı ve kızarıklık oluyor, sizinki alerjik bir durum olabilir, mama aynı demişsiniz farklı yeni bir şey verdinizmi yaş mama malt vitamin vb.hatta kum değişimi..çok geçmiş olsun biz fikir yürüttük veteriner doğru cevap verecektir