Kaka Dondurucu

maya19972017

petlebi veya pet shoplarda kaka dondurucu satılırmı ki böyle birşey varmı

9 CEVAP

martha

ben anladım ne söylediğini bulunca atıcam

martha

köpeğim varken kullanıyordum ben dışkısını yaptıktan sonra almayı kolaylaştırmak için sprey gibi bir şeydi ama internette bulamadım

miasugok

Kedinizin kakasını neden dondurmak istediğinizi çok merak ettim yani kaka dondurucu diye bir şey varsa ne işe yarıyor ilk defa duydum da yanlış anlamayın

SelinTuksal

Pardon?!

efruzg

Böyle birşey hiç duymadım daha önce. Ve hatta yok

maya19972017

kedim verdı ama artık yok bahçeli evde yaşıoruz ve köpeğim var köpeğimde bahçeye toveletini yapıor temizlemek için sormuştum

efruzg

Doldurucu demek istediniz heralde bildiginiz temizlediğimiz poşetler ?!

maya19972017

ki buna benzeyen alet veya edavat varmı

efruzg

http://www.***********.com/pet-zoom-kopek-diski-toplama-kuregi-pm-ptpz56323

Şuna bakabilirsiniz