Kedim Smokin Cinsi Bir Kedi Kendini Hiç Sevdirmiyor

reinefee17

Kedim garip ama benim karakteristik özelliklerimi taşıyor yemek yiyor beş dakika sonra acıkıyor kendini sevdirmiyor acıltığında kendini yere atıyor pmı sevmem sevmemiz için dokunduğumuz an mamanın bulunduğu dolaba götürüyor kucağıma sevmek için alıyorum patileriyle yüzümü tırmalamaya çalışıyor bütün gün uyuyor uyanınca camdan dışarıyı seyrediyor şuan ergenlikten dolayı sanırım çok yaramaz ilk geldiğinde atlayamadığı tırmanamadığı dolaplara atlıyor kaktüsleri kaldırdık iki gündür onları bulup topraklarını eşeliypr yere atıyor onu kucaklamak sevmek istiyorum ama genelde yalnız takılmaktan hoşlanıyor normal mi kendini sevdiriyor ama o istedikçe tamamen sevdirmiyor değil ama ben her saniye sevmek istiyorum

3 CEVAP

orhdoner

Merhaba her kedinin kendine göre bir karakteri vardır ondan dolayı benim yavrularım mesela kendini hiç sevdirmezler istedikleri zaman kendileri gelir o da çok sürmez zaten ondan dolayı üstüne gitmeyin kendisi istedigi zaman gelir zaten size ödül maması falan verin sonra sevdiriyorlar bazen oyle yapınca sağlıklı mutlu uzun ömürler dilerim dostunuzla 🙏

reinefee17

İlk defa kedi sahiplendiğim için huzursuz mu diye düşündüm siz böyle söyleyince rahatladım çok teşekkür ederim söylediklerinizi dikkate alacağım

Aliye87

Merhabalar,
Kedilerin bir eşref saati vardır :) Onu istediğiniz zaman değil, o istediği zaman sevmelisiniz; böylece size daha çok bağlanır. İşin sırrı onu özgür bırakmanız, bir birey olarak kabul etmenizdir. İnziva huyları da malum. O hallerini de anlayışla karşılamalı, bunu tıpkı kendinizin de yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğu zamanlar gibi değerlendirmelisiniz.