Acil Yardım Lütfen

sahslatte

merhaba erkek arkadaşım bu gün yağmurda kalan bir kediyi sahiplendi eve alışkın uysal fakat çenesinde böyle bir şey var. petshop iç parazitten olabileceğini söyledi. şu an veterinere götürebilecek durumda değiliz fakat bu halde bırakmak da istemiyoruz. şimdilik evde yapılabilecek bir şey var mı sizce neden olabilir

1 CEVAP

deniznergis

açık yarası yoksa temizleyin ılık su pamuk ile daha net belli olur resimden pek birşey belli olmuyor