Kedim Öğleden Sonra Boynu Eğik Sarhoş Gibiydi Veteriner İç Parazit Dedi.

emrexyx

KEDİM ÖĞLEDEN SONRA BOYNU EĞİK SARHOŞ GİBİYDİ VETERİNER İÇ PARAZİT DEDİ.

ENSESİNE BİR ŞEY SIKTI VE BİR HAP İÇİRDİ 1 HAFTA SONRA TEKRAR GELDİ 5 AYLIK KEDİM..

TAVSİYE FİKİR ÖNERİ YAPMAM GEREKEN ÖZEL BİR ŞEY VAR MI?

ŞU AN UYUYOR AMA BOYNU BÜKÜK KAFAYI KALDIRAMIYOR YAKLAŞIK 7 SAAT OLDU BU DURUMDA ÖLÜR MÜ ÖLMEZ Mİ BİLEMİYORUM KORKUYORUM..

4 CEVAP

emrexyx

sinir sistemine geçmiş ondan böyle dedi bu gün aşı yaptı 3 gün daha aşı yapacakmış

Renklipati

İlkkez böyle bir şey duydum sürekli dış parazit uygulanıyor sonuçta nasıl geçmiş sinir sistemine çok geçmiş olsun..

İç parazitler çok hasta edebiliyor kedileri hatta kanama bile yapabiliyorlar. Parazit dökmesi için ilaç verilmiş zaten parazitleri dökerse rahat eder. Parazitler ölürken vücuda toksit yayarlar buda zehirlenme oluşturabilir kedinizin dışkısını kontrol edin bence yeşıl dışkilama yeşil kusma gibi zehirlenme belirtisi olursa veterinere götürürsünüz. Eğer olmazsa parazitleri atınca kurtulur zaten geçmiş olsun.

Renklipati

Çok geçmiş olsun, veteriner iç dış parazit uygulamış..şayet iç parazit varsa ki veteriner var demiş onu dökecek ve rahat edecekrir. Ayrıca dış parazit uygulanan yerede dokunmayın iyice kurusun..elinzden geldiğince yaş mama kuru mama ve şu verin..