Yardımcı Olabilir Misiniz?

Mia2021

Kedilerinize ne sıklıkla mama veriyorsunuz ne kadar veriyorsunuz ?

9 CEVAP

Cook

Kediniz yavru diye tahmin ediyorum,1 yaş altı kedilerin mama kapları gün içinde hep dolu olmalı.Öğün planlamanıza gerek yok

AhsenAise

Sindirim sistemi için olan bir mama tercih ediniz , mamalarini öğünler halinde ölçülü veriniz, üşütmüş olabilir sıcak tutun ,bol temiz su tuketsin geçmiş olsun

Aliye87

Ambalajda kedilerin kilolarına göre verilmesi gereken gramajlar bildirilmiş, buralara bakabilirsiniz. Kitten mama kullanıyor olmalısınız veya kitten olsun olmasın, her halükarda paketinizdeki talimatları uygulayabilirsiniz. Bu gramajı günde 2'ye veya 3'e bölerek verebilirsiniz.

Warriorsans

Kedinizin kusması normal değil bir sorunu olabilir. Mamaları bütün çıkarıyorsa sindirememiş olabilir ama bu durum 2 gündür tekrarlıyorsa veterinere danışmalısınız.

Mia2021

Canım mama kabı doluydu 2 gündür kusuyor yiyor yarisini bütün şekilde geri çıkarıyor o yüzden sordum ben yanlış mı yapıyorum diye

Mia2021

Gittim canım 2 tane iğne oldu mamayı çok yiyor sanırım dedi endişeleniyorum 3 gün bı gözlemle dedi iste

Cook

Mama değişimi yaptınız mı yakın zamanda

Mia2021

Hayır hep aynı mama ADVANCE

bobby34

mama değişimi yapın bence mamadan kusuyor olabilir