6 Aylık Dişi Kedim Tam 1 Ay Önce 2. Kattaki Balkonumdan Atladı Hamile Olabilirmi ?

Anket

Evet
(2 oy)
Hayır
(5 oy)
Toplam (7 oy)

Kedinin ismi karam 6 aylık balkondan atladığı gün göbeğini ve kalçalarını elletmiyodu şimdi 1 ay oluyo sanki biraz sakinleşmiş gibi daha çok uyuyor ve yemek yiğiyor ama oyun zamanı çok da iyi zıplayıp atlıyo onun dışında durmadan dışarı çıkmak istiyor bazen yemek yerken kapısını kapatıyorum yanıma gelmesin diye durmadan cıyayaklıyor bazen de sanki benimle konuşmaki istoyormuş gibi miyavlıyor eskiden bu kadar konuşkan değildi ve biyere onu kapatınca miyavlamazdı ve kendini svdirmiyor hemen kaçıyor karnını da elletmiyo meme uçları da bi değişiklik yok gibi ama sanki göğüs kafesinin altında bir yumurta taşıyo gibi gözüküyor bir de siyah diye pek bişey belli olmuyor sice hamile olabilir mi ?

6 CEVAP

GoldenOdin

Hemen veterinere götürün ciddi birşey olabilir

akitalove

Tümoru var olabilir mi bence bi veterinere gosterin.

minikpat

Neden hala veterinere götürmüyorsunuz!!!!!! Çocuğunuz balkondan düşse doktora götürmeyecek misiniz ??! Ben anlamıyorum yahu doğru veterinere

Yukarı yazmaya unutmuşum birde çoğu sabah yere kusmuş oluyor.

KedimVar

Atladığında kızgınlıkta değilse hamile değildir.

Bereniimo

Hamile olamaz cilt veya organ hastalığı vardır ama veterinere gidin