Kedim Ve Köpeğim Var Anlaşamıyorlar

vlgtrn

Merhabalar öncelikle konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum yanlışsa kusura bakmayın. Ben üniversitedeyken kedi sahiplendim 1 senedir bebekliğinden beri benimle ve 1 yaşında. Üniversitem bittiği için ailemin yanına taşındım ailemin evinde 1 yaşında golden köpek var ancak kedileri hiç sevmiyor gördüğü anda saldırmaya çalışıyor ve bir hafta önce aileme taşındım. Bir haftadır alıştırmaya çalıştık kedim daha yeni yeni eve alışmaya başlıyordu her okuduğumuzu denedik ancak köpeğimiz sürekli saldırmak istiyor ve bugün kavga ettiler birbirlerine zarar gelmedi ancak ne yapacağımızı bilmiyoruz artık yardım edecek fikir verecek biri olursa çok sevinirim

1 CEVAP

Princess_Lady

Benim de iki kediciğim var Sonradan Golden Retriever cinsi köpek sahiplendim iki aylık kedilerim başta tısladı ama sonradan alıştılar. Zamanla alışırlar