Kedim Hakkında

Eysaneysan

Öncelikle merhaba.. kedime bi anda bi şey oldu hiç tepki vermemeye başladı nereye koyarsam orada hareket etmeden uzun süre duruyor bi şeyden korktugunu çekindiğini düşünüyorum ancak tam olarak sebebi nedir bilmiyorum eğer korkuyor yada o tarz bi durum varsa kendi haline bırakıp kendisinin yaklaşmasını mı beklemeli.? Mutlaka acil olarak cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler 🙏

3 CEVAP

Nazenglish

Kediler özgür alanlar tercih ederler.Özellikle kapalı kapılara karşı hassasiyetleri var.Bence kedinizin rahat olabileceği sürekli başka yerlere de rahatça girip çıkabileceği şekilde kapıyı aralık birakirsaniz daha huzurlu hissedecektir.Odada onu rahatsız eden bir durum olduysa tedirginliginden de bu şekilde davranmis olabilir

Acaba evde bir şeyin yerini mi değiştirdiniz veya eve yeni biri, kedi vs mi geldi ? Kediler değişiklik konusunda hassas olabiliyorlar. Veya korktuğu bir şey mi oldu ? Tadilat, dışarıdan-üst kattan ses gibi. Size yaklaşımı oyun oynamaya karşı tavrı nasıl ve yemesi içmesi

Eysaneysan

Daha önceden düzeni nasılsa yine aynı şekilde kurulu herhangi bi değişimi olmadı. Aksamları odaya koyuyorum ancak tek başına değil benimle beraber kalıyor daha önceden de aynı bu şekildeydi herhangi bi sıkıntı çıkarmıyodu. Odanın kapısı kapanmıyordu onu yaptırdım artık kapanıp kitleniyor onun da etkileyeceğini zannetmem daha önceden de kapıyı bi şekilde kapatıp kendisi içerde duruyodu