Yardımcı Olur Musunuz

Mia2021

Kedim dişlerini gıcırdatiyor benim ayaklarımı ısırıyor kusuyor mamasını yedikten sonra demiştim .zaten ağzı kokuyor acaba diş mi cikartcak 4 aylık daha

5 CEVAP

Kanına baktırdınız mı ? Mamasını yedikten sonra kusuyorsa mama iyi gelmemiş olabilir, hızlı yiyorsa da kusma görülebiliyor ya da sindirim sistemi hassasta olabilir. Diş değiştirme döneminde de olabilir Kakasının kıvamı nasıl ?

Cook

Ateşi çıkmış olabilir,2 gündür kusması normal değil.Kan bakıldı mı hiç?

Mia2021

Ateş i yok kuzum veteriner e götürdüm çok ************ yiyor

SBKart2207

(Kediler 4 -5 aylıkken diş değiştirir. )Ama sebebinin ne olduğunu öğrenmek için veterinere götürün geçmiş olsun 🙏🏻.

Mia2021

Kedinin kakası geldiğinden beri hep aynı normal gayet neşeli oyun oynuyor zıplıyor mamayı çiğnemeden yutuyor esnerken dişlerini gıcırdatiyor ve orayı burayı ısırıyor veterinere götürdüm 2 tane iğne oldu mamayı çiğnemeden yutuyor ve yarısını kusuyordu yedikten 2 veya 3 dk sonra kıl falanda yok mamada