Kedim Değişik Davraniyor

TarcinBey

Kedim bi saattir sürekli evin içinde kosusturuyor mizmizlanir gibi anlamadigim garip sesler cikariyor ve duvarlara tirmanmaya calisiyor. Aklima kizginlik geldi ama daha yeni 5 aylik. Ne olmuş olabilir nasil çözüm bulabilirim

10 CEVAP

XxBulut

belki sinek falan görmüş olabilir onu kovalıyodur aklıma başka bişey gelmedi

XxBulut

benim kedim de açtırmak istediği yerin önüne gelip acıklı acıklı miyavlıyor belki o yüzdendir

TarcinBey

Ve sürekli bana da saldiriyor

TarcinBey

Camdan düştüğünden beri cam balkon acmiyoruz anca misafir gelirse. Yine de baktim sinek mi kovaliyor diye ama yok biraz huysuzca ve asabi

nyancat

Benim kedimde yapıyor öyle bi tanede oyuncağı var hep onu ağzında koşturup mızmızlanıyor bir oraya bir buraya genelde istediği şeyi elde edemediğinde yapıyor

Merhaba, büyük bir ihtimalle oyun istiyor olabilir yada ödül maması gibi şeyler veriyorsanız bunları istediği için huysuz olabilir. Benim kedimde arada öyle delleniyor. Biz insanlarda bir şeyi isteyip elde edemediğimizde huysuzlanıyoruz büyük ihtimalle ondan dolayı olabilir

GoldenOdin

Genelde 5-8 ay arası ergenlik dönemi oluyor benim köpeğim de 6 aylıkken bize saldırıp evden kaçmaya çalışıyordu sizin kediniz de ergenlik döneminde olabilir

miasugok

Bir arkadaşımız açtırmak istediği için deniş katılyorum romeo da öyle yapıyo mikrop kapar diye banyoya almıyorum onu banyom küçücük içinde de bi şey yok ama çıldırıyor banyo kapısının önünde. İçeri girince de tek yaptığı fayansa uzanıp bön bön bakmak. Balkon kapalı diye belki böyle davranıyordur

canakavi

Bizim manyak hep öyle bazı hayvanlar soguk olur sevdirme anlayışı saldırı gibi olluyoralış bence ilerdede pek farklı olmayacak galiba

apovlitos

oyun istediği için yapıyor, endişelenmeyin. kediniz biraz oyuncu ve bu şekilde belli ediyor sevgisini.